Castaway Cove

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.25.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kongregate
Büyülü bir maceranın baş kahramanı olmak için Castaway Cove mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Castaway Cove, ıssız bir ada içerisinde hayata kalma fonksiyonlarını değerlendireceğiniz kaliteli bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Adanın her yanı hayatta kalmanızı destekleyecek nitelikte kaynaklar ile doludur. 

Sevimli oyun karakterini, dokunmatik kontroller ile yönlendirerek adanın tehlikeli durumlarına karşı onu koruyacaksınız. Savaş kabliyetini geliştirecek, vahşi hayvanların saldırısına karşı önlemler alacaksınız. İçinde bulunduğunuz adayı cennete çevirmek için mümkün olan tüm ögeleri değerlendirin. Diğer hayatta olma oyunlarından aşina olduğunuz inşa etme ögelerini bir arada göreceğiniz Castaway Cove mobil oyununda kendi cennetinizi inşa edin. 

Adanın gizemli olan bölgelerini keşfedin, işinize yarayacak olan kaynakları toplayarak şehrinizin inşasında kullanın. Simülsyon oyunlarının tarzında geliştirilen Castaway Cove macera oyununda iki farklı oyun modu bulunuyor. Portre ve Manzara oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz. Issız ada içerisinde kendinize huzurlu bir alan yaratmak için kendinizi oyun odaklayın.

Yüksek kaliteli oyun unsurlarını kullanarak ada içerisinde keyifli vakit geçireceğiniz eğlence köşeleri yaratın. Yabani hayvanları evcil bir şekilde geliştirerek adanızın bir parçası haline getirin. Oyunun her anından büyük keyif alacaksınız. Her şey kendi yaratıcılığınıza bağlı bir şekilde gelişecektir. 

 

 

Castaway Cove indir