Castaway Cove

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 236,6 MB
  • Sürüm 1.25.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kongregate
Issız bir adayı büyülü bir cennet haline çevirmek için Castaway Cove mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ada ortamının bulunduğu Castaway Cove mobil oyunununda içinde bulunduğunuz adayı kendi yaşam alanınız haline getireceksiniz. Castaway Cove, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz renkli ve macera dolu bir mobil oyundur. Issız bir adanın her yanını kullanarak büyülü bir yaşam yeri haline getirmeye çalışacaksınız. 

Oyunun gelişmiş görselleri sizi oldukça memnun edecektir. Şehir kurmak için çeşitli ada kaynaklarını kullanın. Adanın her yanında gizemli kaynaklar sizi bekliyor olacak. Tek kişi şeklinde yaşamak yerine, hayatta olan diğer ada sakinlerini bir araya getirerek büyük bir klan oluşturmaya çalışın. Akıllı cihazınızda kendinize göre bir yaşam alanı inşa ederek eğlencenin tadını çıkartın. 

Daha sıkı çalışan ve diğerlerinden daha iyi özelliklere sahip olan nadir mağdurları keşfedin ve bir araya getirerek şehrinizi geliştirecek çalışmalar yapın. Binalarınızı daha yüksek seviyelere yükseltmek için düzinelerce ada kaynağı kullanın. Her bir kaynak farklı mekanlara hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. 

Daha yüksek seviyelere yükselmek için kendinize bir yelkenli tasarlayın, denize açılarak beslenmenizi sağlayacak ürünler toplayın. Sevimli hayvanların da bulunduğu Castaway Cove mobil oyununda kazancınızı artırarak büyük alanlara hakim olacak şekilde büyüme kat edin. 

 

 

Castaway Cove indir